Dijital Mutfak Zamanlayıcı

120,00 90,00
KOD 1166
STOK Son 2 Ürün
MARKA İpm

Dijital Mutfak Zamanlayıcı

Renk pembe

 

Büyük, Net Rakamlar  - Rakamların büyük ve net yazması sayesinde , ekrandaki rakamları net bir şekilde görebilirsiniz.

Geri Sayım / Kronometre     - Belli bir süre tutup geri sayım yapabilmesinin yanı sıra, 0'dan başlayarak kronometre olarak da kullanabilirsiniz. Ödev, egzersiz, spor salonu antrenmanı, yemek pişirme (yumurta zamanlayıcı), spor, oyun ve sınıf zamanlayıcı aktiviteleri için mükemmel zamanlayıcı. Maksimum süre 99 dakika, 59 saniyedir.

Yüksek Sesli Alarm     -Bu alarmı başka bir odada kolayca duyabileceksiniz. Yüksek sesle ve belli edici bir şekilde çalar. Diğer odadan duyabilirsiniz.

Mıknatısla Asma, Masa Standı ve Asmak İçin Kanca  -Mutfak zamanlayıcısının yerleştirilmesi için 3 farklı seçeneğiniz vardır. Dilerseniz mıknatısı yardımı ile buzdolabına asabilir, dilerseniz masa üzerinde sabit şekilde duracak şekilde ve dilerseniz arkasındaki deliğe kanca yardımı ile duvara sabitleyebilirsiniz.

Açma/Kapama Düğmesi  -Şaşırtıcı bir şekilde çok sayıda zamanlayıcının minimum güç tüketimi nedeniyle açma/kapama düğmesi yoktur. Ama birçok insan kullanımdan sonra elektrik öğelerinin kapatılmasını tercih eder ve yan taraftaki küçük, ince açma/kapama düğmesi ile bunu yapabilirsiniz.

Ürün Açıklaması:100% yepyeni ve yüksek kaliteMalzeme: ABSRenk: beyaz, yeşil, siyah, maviPil : AAA Pil (ürün içindedir)Boyut: 7*6.5*1.5cm

Paket İçeriği: x1 Mutfak Zamanlayıcı Timer

Yorum Yapın

* Lütfen yorum yaparken toplumsal kuralları dikkate alınız.

Yorumlar